Standaard prijzen 2012
Bijzonderheden
Kinderen tot 12 jaar: 50% korting. Extra bed mogelijk.
Aanbetaling bij boeking: 25%. Restant: 1 maand voor aankomst.
Hoog: aug, Kerst, Oud/Nieuw. Mid: apr-juli, sept-nov. Laag: overig.
LET OP: Neem onderaan de pagina contact op met de eigenaar voor de beschikbaarheid.
Uw periode en prijs
De gastvrije Nederlandse eigenaren van Quinta do Colmeal heten u van harte welkom op hun landgoed met 3 vakantiehuizen Aletentjo die zowel apart als gezamenlijk (max. 16 pers.) kunnen worden gehuurd.
Het ommuurde landgoed van 12 hectare heeft eigen waterbronnen en een roemrijke geschiedenis als Romeinse hermitage en ligt midden in een natuurgebied vol wijngaarden, kurkeiken, olijf-, amandel- en citrusbomen.
Het hoofdverblijf Casa do Rosmaninho (rozemarijn) is een riant vakantiehuis Alentejo dat geschikt is voor 6-7 personen. Vakantiehuis Alentejo 'Rosmaninho' heeft een vorstelijke ligging op de plek waar graaf Alva woonde, de vroegere gouverneur van de Alentejo.
Het vakantiehuis Alentejo heeft een ruime woonkamer met gezellige zithoek en houtkachel, een aparte eetkamer met grote open haard en een volledig ingerichte keuken. De 3 slaapkamers hebben elk een eigen badkamer met ligbad (waarvan de masterbedroom met jacuzzi). Er zijn koelingfans in alle vertrekken en centrale verwarming (optioneel) voor het frissere seizoen. Het grote overdekte terras is een heerlijke plek om te relaxen en geeft een weids uitzicht over de vallei.
Vlakbij het vakantiehuis Alentejo ligt, tussen de sinaasappelbomen, het grote zwembad (11 x 11 x 2 m). Het biedt een heerlijk verkoelend rustpunt waar u kunt zonnebaden en lezen of gewoon kunt genieten van de stilte en het uitzicht op de omringende olijfboomgaarden. De tuin biedt veel privacy, verborgen hoekjes en bloeiende planten en struiken.
Gezamenlijk gebruik bij het vakantiehuis Alentejo: diepvries, wasmachine, strijkijzer, televisie, cd-speler en barbecue.
Gastenboek
De enthousiaste verhalen over de Quinta worden overtroffen door de werkelijkheid. Het is inderdaad een paradijselijk oord!
Lees meer reacties
Omgeving
Het vakantiehuis Alentejo ligt vlakbij het prachtige stadje Vila Viçosa (3 km) met zijn historische gebouwen. Andere bezienswaardigheden in de directe omgeving van het vakantiehuis Alentejo zijn onder meer Borba met zijn 17de eeuwse klooster (5 km), Estremoz met zijn middeleeuwse stadsmuren (25 km), Elvas (30 km), het middeleeuwse kasteel in Evoramonte (30 km), de leermarkt in Terugum (15 km) en Redondo (20 km).
Op en rond het vakantiehuis Alentejo vindt u glooiende heuvels en een unieke flora en fauna. Hier kunt u heerlijk wandelen. Het enorm grote Alqueve-meer (25 km) biedt naast zwemmen vele watersportmogelijkheden zoals varen, vissen, waterskiën, kanoën en kayakken.
De Alentejo staat bekend om zijn heerlijke wijnen en streekgerechten. Een bezoek aan een wijncoörporatie is zeer de moeite waard, zoals in Borba (5 km).
Regio informatie
De Alentejo heeft een aangenaam klimaat hoewel het in de zomer behoorlijk warm kan zijn. Het is een relatief dunbevolkte streek met in het zuidelijk gedeelte (Baixo Alentejo) golvende vlakten met graan, wijnranken, olijfbomen en kurkeiken. De witte dorpjes, kastelen en vooral de rust en ruimte maken de Alentejo erg aantrekkelijk. De azuurblauwe zee aan de westkust met zijn verlaten witte stranden biedt verkoeling.
Het noordelijk deel van de Alentejo (Alto Alentejo) is langs de Spaanse grens wat rotsachtiger. Hier liggen, hoog op de heuvels, prachtige slaperige kasteeldorpjes.

















